Par UROLOGS.LV

UROLOGS.LV ir ārstu-urologu veidots digitāls žurnāls, kurā publicē aktuālu informāciju par uroloģiskām un uroloģiskām-onkoloģiskām saslimšanām, to ārstēšanu, slimnieku aprūpi un nozares aktualitātēm. Uroloģiskās slimības ir bieži sastopamas, tās var būt ļoti apgrūtinošas un dažkārt pat bīstamas dzīvībai, tādēļ ir būtiski interneta vidē veidot uzticamu informāciju par uroloģiskām tēmām. 

Portāla mērķis ir veicināt izpratni ikvienam Latvijas iedzīvotājam par uroģenitālās sistēmu veselību, iepazīstināt lasītājus ar urologa lomu veselības aprūpē un viņa kompetenču spektru, kā arī norādīt urologa apmeklēšanas iespējamos iemeslus un biežumu, iedrošināt pacientus nebaidīties un nekautrēties, kā arī uzlabot ārstu komunikāciju ar saviem esošajiem un potenciālajiem pacientiem.

Komanda

 

Autortiesības

Mūsdienu medicīna nav iedomājama bez brīvi pieejamas informācijas. UROLOGS.LV novērtē brīvu informācijas pieejamību un izplatību, taču pārliecinoši iestājas par zinātniskā un radošā darbībā tapuša intelektuāla īpašuma aizsardzību. Pārpublicējot UROLOGS.LV rakstus vai to fragmentus, attēlus, video un audio ierakstus, obligāti ir jānorāda atsauce un saite uz UROLOGS.LV, kā arī jānorāda attiecīgie autoru vārdi. Par publikācijās minēto faktu precizitāti un pausto viedokli ir atbildīgi to autori.

Kontakti

UROLOGS.LV
Biedrība «Uroloģijas attīstībai»
Rīga, Laimdotas iela 1A, LV-1006
info@urologs.lv

 

UROLOGS.LV izveidi un darbību atbalsta: