Pīļu skrējiens

2016. gada 11. septembrī Rīgas kanālā starp Latvijas Nacionālā operas un baleta tiltiņu un Brīvības pieminekli norisināsies nu jau par tradīciju kļuvušais pasākums “Pīļu Skrējiens 2016" vīriešu veselības atbalstam, kuru organizē vīriešu organizācija „Round Table” Latvijas klubs sadarbībā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcu un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fondu.

"Priecājamies, ka pasākums ar katru gadu kļūst plašāks un aizvien lielāks skaits cilvēku gan piedalās, gan atbalsta šo pasākumu, kas ļauj palīdzēt vēl lielākam vīriešu skaitam visā Latvijā. Patīkami, ka pasākumu apmeklē veselām ģimenēm, un pozitīvā atmosfērā pavadot dienu tiek palīdzēts tiem, kam tas visvairāk ir nepieciešams!" Ģirts Ginters, Round Table Latvia prezidents.

Kas tev jādara, lai piedalītos šai labdarības akcijā? 11. septembrī no plkst. 12:00 - 15:00 nāc uz labdarības pasākumu "Pīļu Skrējiens 2016", kas norisināsies Rīgas kanālā posmā starp Latvijas Nacionālo operas un baleta tiltiņu un Brīvības pieminekli. Ziedo 5€, un Tev tiks piešķirts pīlītes kārtas numurs, kas savukārt atbilst vienai no pīlītēm, kuras tiks peldinātas kanālā - "Pīļu Skrējienā 2016". Jebkura pasākumā ziedotā summa tiks izlietota vīriešu bezmaksas veselības pārbaudei, bet ātrākās 30 pīlītes iegūs dažādas atbalstītāju sarūpētās balvas!

Ziedot var jebkurā laikā norādot: "Ziedojums Pīļu skrējiens 2016". Rekvizīti:
Biedrība "Round Table 1 Latvia”
Reģ. Nr.: 40008166482
Andromedas gatve 6-39, Rīga, LV1084
A/s Swedbank
LV87HABA0551029590435
Ziedojums Pīļu Skrējiens 2016

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās veselības ministre Anda Čakša, kā arī ikgadējs pasākuma atbalstītājs - aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. Pasākumu vadīs radio SWH dīdžejs un Improvizācijas teātra "Spiediens" aktieris Kaspars Breidaks. Pasākumu apmeklēs arī citi uzrunātie sabiedrībā zināmi vīrieši ar ģimenēm, kas atbalsta šo labdarības akciju!

"Būt vīrietim, būt tēvam ir ļoti vīrišķīgi un ne visi to var, prot un māk! Atbalstīsim Latvijas vīriešus! Es par veseliem vīriešiem!" Raimonds Bergmanis.

Par muzikālo noformējumu rūpēsies vienmēr pozitīvais Normunds Rutulis un enerģiskā grupa Rock'n'Berries. Pie dīdžejs pults - DJ Monsta. Par bērnu labsajūtu rūpēsies Jogitas Pūpolas pasākumu aģentūra, kas vadīs dažnedažādas ģimenes atrakcijas, aicinās izpausties radoši seju apgleznošanas, balonu locīšanas un citās aktivitātēs. Šogad ir padomāts arī par vēderu labsajūtu ar iespēju iegādāties dažādus gardumus par ko rūpēsies "SprīdEats" un "Hug in a mug".

Sadarbīnā ar:

  • Round Table Latvia
  • Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca