Labdarbības pasākums “PĪĻU SKRĒJIENS”

Vīriešu oraganizācija „Round Table” Latvija, sadarbībā ar Rīgas Austrumu Klīniskās Universitātes slimnīcas atbalsta fondu un portāla www.urologs.lv veidotājiem jau vairākus gadus Latvijā rīko labdarības un ziedojumu vākšanas pasākumu „Pīļu skrējiens”. Tas tiek rīkots ar mērķi pievērst uzmanību vīriešu veselības nozīmīgumam un aktualitātei, kā arī vākt ziedojumus, lai nodrošinātu bezmaksas urologa konsultācijas  vīriešiem Latvijas reģionos.

Labdarības akcija „Pīļu skrējiens” jau vairāk kā 20 gadus tiek rīkota dažādās pasaules valstīs, Latvijā šis akcija ir jau kļuvusi par tradīciju un notiek no 2013. gada. Pasākums norit septembrī par godu Tēva dienai.

Par ziedojumu, katrs ziedotājs saņem mazu dzeltenu rotaļu pīli, tai tiek piešķirts kārtas numurs ar kuru tā piedalās sacensībās. Pasākuma laikā visas iegādātās pīles vienlaicīgi tiek ielaistas Rīgas kanālā, kur tās uzsāk sacensības. Tas ir amizants veids, kā pievērst sabiedrības uzmanību nopietnai tēmai – vīriešu veselībai!

Par „Pīļu skrējiena 2015” laikā saziedotajiem līdzekļiem urologa konsultācijas saņēma 103 vīrieši. Tagad pienācis laiks „Pīļu skrējiena 2016” konsultācijām. Šoreiz aicinam vīriešus uz bezmaksas konsultācijām Dobelē, Cēsīs, Rēzeknē un Jēkabpilī.

Aicinam uz Konsultācijām:  

  • 13.jūnijs DOBELE: Dobeles slimnīcā, tel. reģistrācijai 63722375.
  • 14.jūnijs CĒSIS: Cēsu klīnika, tel. reģistrācijai 64125634.
  • 16.jūnijs RĒZEKNE: Rēzeknes slimnīca, tel. reģistrācijai 68805050
  • 29. Jūnijs JĒKABPILS: Jēkabpils poliklīnika, tel. reģistrācijai 65237840

Īpaši aicinam vīriešus, kuri urologu līdz šim nav apmeklējuši!

Sadarbībā ar

  • Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca
  • afonds
    Austrumu slimnīcas atbalsta fonds
  • Round Table Latvia