''Pīļu skrējiens'' - bezmaksas vīriešu veselības pārbaudes

Pīļu skrējies ir labdabības akcija, kura norisinās ik gadu tēvu dienā ar mērķi veicināt sabiedrības informētību par vīriešu veselības problēmām un to savlaicīgu atklāšanu.

2017. gada septembrī, Tēvu dienā, norisinājās ‘’Pīļu skrējiens.  Tās laikā tika saziedoti līdzekļi, lai nodrošinātu bezmaksas urologa konsultācijas un veselības pārbaudes vīriešiem reģionos, kur šo speciālistu trūkst. 

2018. gada septembrī norisinājās labdarības akcijas ‘’Pīļu skrējiens’’ turpinājums, kuras laikā tika nodrošinātas bezmaksas urologa konsultācijas un veselības pārbaudes vīriešiem Latvijas reģionos. 

Šogad mūsu Urologi apmeklēja un konsultācijas sniedza Madonā, Cēsīs, Rēzeknē un Ventspilī. Kopumā uz vīzītēm ieradās 76 vīrieši, vecumā no 26 līdz 90 gadiem. Sabiedrības atsaucība un pieprasījums bija liels, tādēļ plānosim vēl papildus Urologu vizītes reģionos. 

"Pīļu skrējienu" organizē organizācijas "Round Table" Latvijas klubs sadarbībā ar biedrību ‘’Ūroloģijas attīstībai’’, Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fondu. 

Autori